fotografia ślubna szczecin, gdzie dobra ?

fotografia ślubna szczecin, gdzie dobra ?

Zastanawiam się nad fotografią ślubną w Szczecinie i nie bardzo wiem, kogo wybrać? Na co zwracać uwagę przy wyborze fotografa?

Alim45

Posty: 1

 
Każdy ma inny gust, jeśli chodzi o fotografie, zatem trzeba sprawdzać różne oferty. W ten sposób natrafimy na taką, która w stu procentach nam się będzie podobała i ją zamówimy.

wawrzyn56

Posty: 5

 
Zamówiliśmy pełen pakiet zdjęć. To znaczy, że mieliśmy fotografa już podczas przygotowań. Później pojechał z nami do kościoła, a następnie na salę weselną. Na końcu ten sam fotograf wykonał dla nas super sesję w plenerze. Warto wybierać do takich prac jednego fotografa, bo wtedy taki gotowy pakiet wychodzi o wiele taniej niż osobno.

Asia

Posty: 5

 
Polecam fotografa na wesele w Szczecinie, który ma ofertę na stronie https://www.agnieszkaszlachta.pl/fotograf-slubny-szczecin. Zna się na swojej pracy. Przyjeżdżają dwie osoby, jakie wykonują super zdjęcia i nic nie jest w stanie im umknąć.

Nikuś32

Posty: 15

 
Każdy ma do tego inne podejście. U mnie znajomi nie mieli fotografa i kamerzysty. Ktoś z rodziny trochę zdjęć porobił, a filmy były kręcone telefonami.

1krzysztof1

Posty: 23

 
Każdy ma do tego różne podejście. U mnie znajomi nie mieli fotografa i kamerzysty. Ktoś z rodziny troszkę fotografii porobił, a filmy były kręcone telefonami.

Zlomex

Posty: 16

 
Znajomi postanowili na fotografie zaoszczędzić i ktoś z rodziny robił zdjęcia. Niestety, ale wyglądają kiepsko. Większość jest rozmyta i tak naprawdę z pamiątki nic nie pozostało. Lepiej zapłacić i mieć kogoś profesjonalnego.

Michaś

Posty: 4