Jakie rodzaje klimatyzatorów preferujecie

Jakie rodzaje klimatyzatorów preferujecie

Zastanawiam się nad wprowadzeniem centrali rekuperacyjnej. Mam projekt domu pasywnego/energooszczędnego i staram się podejść do sprawy racjonalnie. Poszukuję również wykonawcy, który ogarnąłby mi temat od podstaw, żebym nie musiał szukać serwisu w przyszłości. Ogólnie chciałbym porozmawiać o zaletach rekuperacji.

Eleg234

Posty: 1

 
Najważniejsze to zamawiać montaż z serwisem od razu i to maksymalnie dyskretnym, żeby nie robić problemów w biurze. A niestety różnie to wygląda. Znam firmy, które muszą zrobić przerwę przy takim serwisie, a to się średnio opłaca.

rumunekt

Posty: 10

 
Efektywne chłodzenie moim zdaniem uzyskasz przez system klimatyzacji powiązany z wodą lodową. Mocno chwalony przez łatwość montażu i większe możliwości konfiguracji, a wiadomo, że w niektórych obiektach komercyjnych właśnie czegoś takiego się wymaga. Wiem, że w okolicach Poznania się tematem zajmują oni https://aptherm.com/klimatyzacja.html.

89ostry89

Posty: 8

 
Klima to nie chodzi tylko o temperaturę, ale też o jakość oddychania w pomieszczeniu. Jeżeli nie funkcjonujesz na co dzień w normalnym środowisku to stan zdrowia leci na pysk, proste.

Becik45

Posty: 9

 
Rekuperacja to jakaś tam inwestycja, ale Ci oszczędza na stolarce okiennej i na innych elementach wykończenia nieruchomości. Centralne dobrze zaprojektowane i wprowadzone praktycznie nie dają żadnych problemów serwisowych, dlatego warto się zainteresować.

borek149

Posty: 25

 
Wycena bezpłatna, więc i tak możesz porozmawiać na spokojnie. Ludzie właśnie nie do końca rozumieją, że technologia klimatyzacji/wentylacji w ostatnich latach mocno poszła do przodu i daje realne oszczędności w budownictwie pasywnym. Tutaj szukałbym wskazówek.

humer56

Posty: 11

 
Mamy w centrum handlowym ich instalację wentylacja, chłodzenie i niezawodna. Rzadki serwis. A jeżeli coś się dzieje to najczęściej małe rzeczy. Wydajna perspektywa.

333_333

Posty: 13

 
Masz jeszcze centrale wentylacyjne realnie antybakteryjne, a w tych czasach wiadomo, że musisz postawić na wzmocnienie odporności domowników.

ryzyko33

Posty: 16

 
To teraz jedna z najwyżej ocenianych marek w regionie, jeżeli chodzi o dopasowanie klimatyzatorów. Praktycznie wszędzie ich widzę ostatnio ;)

TomekK

Posty: 5

 
Dopóki jest moda na OZE to warto ogólnie w takie instalacje inwestować, bo to się nawet z czasem przekłada na wzrost wartości nieruchomości.

FOTO-PHOTO

Posty: 7