seriale online znane serwisy, co znacie ?

seriale online znane serwisy, co znacie ?

Możecie mi polecić fajne i ciekawe seriale online w znane serwisy? Najlepiej jakby były to seriale zagraniczne z kategorii romans. Zależy mi na darmowym serwisie, który nie wymaga rejestracji.

Mariusz

Posty: 4

 
Powiem wam, że najczęściej filmy online znane serwisy nie oferują nic za darmo. Trzeba się zarejestrować i wykupić specjalne pakiety premium, co mnie zawsze denerwuje. Niby jest napisane, że wszystko za darmo, ale jednak okazuje się, że trzeba zapłacić przy rejestracji.

Boss

Posty: 3

 
Musisz przejrzeć trochę stron internetowych, aby znaleźć darmowy serwis z serialami dostępnymi online. Jeśli już znajdziesz będziesz mogła oglądać seriale w każdej wolnej chwili.

WielkiBO

Posty: 9

 
Ja kiedyś oglądałam super serial online na znanym serwisie. Niestety nie mogę go teraz nigdzie znaleźć, więc nie mogę Ci nic polecić. Ale może popatrz sobie na darmowych stronach za fajnymi serialami lub filmami.

Dr Nemo

Posty: 25

 
Jeśli chodzi o seriale online to tutaj masz stronkę, z jakiej ja korzystam https://www.megafilm.pl. Na ogół znane serwisy potrzebują kupienie pakietu premium. Na stronie którą Ci podałem, nie potrzebują takiego poczynania. Możesz oglądać filmy i seriale zupełnie za darmo.

Miluśkooo2

Posty: 3

 
Wiele stron oferuje darmowe filmy, a jak później się okazuje i tak trzeba płacić. Również skorzystam z waszych poleceń i z chęcią obejrzę darmowy film online na znany serwis.

Namo

Posty: 7

 
Filmy dostępne online czasami są za darmo. Jednakże za premiery kinowe trzeba na nieszczęście płacić spore pieniądze, co nie zabardzo mi się podoba.

turysta00

Posty: 12