kuchnie na wymiar, oferta

kuchnie na wymiar, oferta

Chciałabym u siebie w domu zrobić kuchnie na wymiar. Jednak nie znam żadnej firmy, która mogłaby dla mnie wykonać meble. Może znacie kogoś doświadczonego?

mniszko

Posty: 2

 
Powiem Ci, iż bardzo dobrze robisz. My 3 lata temu robiliśmy remont i w ostatniej chwili podjęliśmy decyzję iż będziemy robić kuchnie na wymiar w Katowicach. Blaty są na idealnej wysokości, mam szafki i szuflady dopasowane do moich potrzeb. Jestem bardzo zadowolona.

QQrydza

Posty: 8

 
Powiem wam, że kuchnie na wymiar są idealne w małych pomieszczeniach. Ja wykonywałam ją na poddaszu i powiem wam, że nie wyobrażałam sobie w ogóle tego wcześniej. Teraz kuchnia jest piękna i funkcjonalna.

bmw316

Posty: 25

 
Powiem Ci, że jeżeli mieszkasz na poddaszu to jak najbardziej powinnaś wykonać sobie kuchnie na wymiar. Jeśli jesteś ze Śląska to mogę podać Ci adres firmy, która mi wykonywała usługę. https://modnestol.pl/kuchnie-na-wymiar/ tu masz ich stronę internetową, są niesłychanie fachowi i profesjonalni.

Grabow12

Posty: 8

 
Planując remont, powinnaś zastanowić się nad kuchnią na wymiar na Śląsku. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie. W sklepach meblowych nie znajdziesz tak dobrze dobranych szafek do Twojego wnętrza.

Julian

Posty: 14

 
Dwa lata temu robiliśmy z żoną remont i robiliśmy kuchnie na wymiar. Mamy bardzo małą i wąską kuchnię, w sklepach nie mogliśmy znaleźć gotowych szafek. Musieliśmy zdecydować się na takie rozwiązanie i nie żałujemy.

Kowalski

Posty: 8

 
Z żona zdecydowlaiśmy się na kuchnie na wymiar w Katowicach i powiem wam, iż była to niezmiernie dobra decyzja. Sami wybieraliśmy, jakie szafki chcemy mieć i liczba szuflad. Kuchnia jest niezmiernie funkcjonalna i spełnia nasze potrzeby.

Rysiek_99

Posty: 2

 
Nie słyszałem nigdy o porządnej firmie, która wykonuje kuchnie na wymiar na Śląsku. Musisz odszukać firmę, która jest blisko Twojego miejsca zamieszkania.

rz3zn!k

Posty: 13