Szukam tłumaczeń przysięgłych w języku czeskim ?

Szukam tłumaczeń przysięgłych w języku czeskim ?

Witam. Szukam dla swojej firmy księgowości w Cieszynie. Jeśli możecie polecić jakąś firmę, którą znacie, z góry bardzo dziękuję.

Anno Domini

Posty: 11

 
To prawda, że ciężko znaleźć mega kompetentne biuro z księgowością w języku czeskim. Jak dla mnie musiałaby być to również kompleksowa obsługa, żebym nie musiała zatrudniać kilku osób od różnych czynności. Mam nadzieję, że coś się tu zadzieje na forum i znajdziemy pomoc, jakiej potrzebujemy.

mamuśka

Posty: 13

 
Ofertę usług BHP w Cieszynie ma mnóstwo biur rachunkowych. Mam nadzieję, że w końcu sprawdzi się któreś w zakresie moich oczekiwań :) Z ostatniego biura, z jakiego korzystałem w ramach szkoleń nie byłem usatysfakcjonowany. Wszystko odbyło się po łebkach. Nie o to mi chodziło względem pracowników. I jak tu zaszczepić w ludziach dbałość o bezpieczeństwo pracy?

666marian

Posty: 36

 
To biuro rachunkowe z kompleksowymi usługami BHP w Cieszynie http://www.biuro-rachunkowe-cieszyn.pl/service/uslugi-bhp-5. Cieszę się, że trafiłem na to biuro rachunkowe. Wcześniej korzystałem z usług jednej osoby, a to nie to samo, co obsługa przez kadrę specjalistów. Nie zawiodłem się, korzystam nadal i polecam kontakt z nimi.

POGROMCA_KELT

Posty: 23

 
Dziś tu jutro tam :) Nie wyobrażam sobie takiego skakania. Zatem też muszę w końcu odnaleźć jakieś idealne biuro rachunkowe w Cieszynie, jakie zagwarantuje mi kompleksową obsługę. Nie ukrywam, iż w języku czeskim będę potrzebował w niedługim czasie pomocy, więc taka propozycja byłaby, jak odnalazł. Ze zniecierpliwieniem również czekam na Wasz odzew.

Zdzichu

Posty: 8

 
Nie wiedziałem, że porządne usługi księgowe w Cieszynie to na palcach policzyć. Koniecznie muszę sięgnąć z jakiegoś polecenia. Nie mam zamiaru paść ofiarą nieprofesjonalnej firmy, świeżaka. Sam nie daję rady prowadzić wszystkiego, więc konieczna mi pomoc, natomiast taka kompleksowa. Łącznie z reprezentacją przed urzędami.

amrmas22

Posty: 13

 
Reprezentacja przed polskimi urzędami skarbowymi to bardzo ważna kwestia. Nie do końca jest tak prosto znaleźć księgowość w języku czeskim na miarę takich wielkich oczekiwań. Oferty biur rachunkowych są mocno okrojone. Dlatego też liczę na jakąś pomoc w znalezieniu profesjonalistów :) Ot co widzę, że coś zaczęło się już pojawiać na forum ;)

drillmod

Posty: 30