program do prowadzenia biur rachunkowych, dostanę online ?

program do prowadzenia biur rachunkowych, dostanę online ?

Witam serdecznie. Mam wątpliwość czy oprogramowanie Super Księga Podatkowa sprosta moim oczekiwaniom? Mam nadzieję, iż podzielicie się swoimi doświadczeniami w temacie.

kllarka

Posty: 4

 
Na podstawie doświadczeń rekomenduję ten program do prowadzenia biur rachunkowych: https://www.ksiega-podatkowa.pl/programy-dla-firm. Pomaga w obsłudze wielu przedsiębiorstw.

090913123

Posty: 6

 
Używam Super Księga Podatkowa. To oprogramowanie, które sprawdza się w przypadku prowadzonej przeze mnie działalności gospodarczej. U Was powinno byc podobnie :)))

Namo

Posty: 7

 
Cieszę się, że do swojej firmy wybrałem oprogramowanie tj. Super Księga Podatkowa. To przede wszystkim niezawodne rozwiązanie, dzięki któremu nie muszę się martwić absolutnie niczym. Polecam program z pełną odpowiedzialnością.

audi80

Posty: 14

 
Wiadomo, że program do prowadzenia biur rachunkowych to bardzo indywidualna sprawa. Każdy przedsiębiorca oczekuje od oprogramowania czegoś zupełnie innego. Niektórzy chcą, aby program był intuicyjny, gdy inni stawiają na ponadprzeciętnie bogatą funkcjonalność :-)

Biudzibudzio

Posty: 20

 
Moim zdaniem program SKP dla średnich firm to strzał w dziesiątkę. Nie wiąże się jednocześnie z koniecznością poniesienia dużych wydatków.

Babeczka

Posty: 10