biuro rachunkowe brynow, kogo znacie ?

biuro rachunkowe brynow, kogo znacie ?

Dzień dobry. Interesują mnie fachowe usług księgowe Katowice. Kogo możecie polecić?

Robuś

Posty: 10

 
Mój znajomy wybierał niedawno biuro rachunkowe Brynów, więc w razie jakichkolwiek wątpliwości mogę zapytać go o szczegóły, kogo wybrał i tak dalej...

mamamaryja

Posty: 17

 
Nigdy nie zmieniałem biura rachunkowego Katowice, ale przyznam szczerze, iż miałbym dziś twardy orzech do zgryzienia, gdybym musiał na własną rękę wyłonić jakąś firmę.

mercedess

Posty: 9

 
Nie mam zielonego pojęcia, które biuro rachunkowe mikołów powinienem wybrać. Myślę, że po przeczytaniu Waszych spostrzeżeń będę miał nieco łatwiej, choć nie mam stuprocentowej pewności, iż tak się właśnie stanie :)))

mirekp2005

Posty: 8

 
Jestem przekonany, że również przez Was ta firma: http://biuro.investum.pl/biuro-rachunkowe.php zostanie oceniona jako dobre biuro rachunkowe katowice. Korzystam z jej usług od kilku lat - jeszcze nigdy się nie zawiodłem!

Marioleczka

Posty: 19

 
Dobre biuro rachunkowe katowice polecił mi przyjaciel, który jest przedsiębiorcą od kilkunastu lat. Myślę, że miał dobre intencje, aczkolwiek postanowiłem wybrać inne biuro. Nie jestem do końca zadowolony, ale cóż...

Bankowy

Posty: 11

 
Mam namiary na idealne biuro rachunkowe katowice, aczkolwiek nie chciałbym go tutaj jakoś nachalnie reklamować. Współpracuję z nim od kilku lat i nie mam najmniejszych zastrzeżeń, co do sposobu jego funkcjonowania i warunków finansowych. Mogę dać dane biura na priv.

Wacław

Posty: 14