czyszczenie dywanów Tuchola, polecicie firmę?

czyszczenie dywanów Tuchola, polecicie firmę?

Witam. Szukam sprawdzonych usług prania dywanów w Chojnicach. Jeśli możecie polecić jakąś pralnię, napiszcie. Dziękuję.

Jimer66

Posty: 3

 
Nigdy nie prałam dywanów tak fachowo. Nie oddawałam do pralni, natomiast żeby pozbyć się sierści, to chyba będę musiała sięgnąć z jakiegoś sprawdzonego czyszczenia dywanów w Świeciu. Może polecacie jakąś pralnię.

Elllooo12

Posty: 19

 
A co z sierścią? Da się jej pozbyć w taki sposób? Szukam skutecznego prania dywanów w Człuchowie, ale nie mogę a bardzo znaleźć żadnych opinii o pralniach, które znam. Jak coś wiecie, napiszcie.

bogdan66

Posty: 25

 
Nie mam zupełnie doświadczenia, jeśli chodzi o usługi prania dywanów. Nigdy nie oddawałam dywanów do pralni, ale nas też czeka konkretne, gruntowne czyszczenie. Szukam jakiegoś sprawdzonego miejsca w Chojnicach.

RuFiK

Posty: 6

 
Sprawdź sobie pralnie i porównaj metody, które stosują. Jeżeli chodzi o czyszczenie dywanów w Grudziądzu, to mogą przyjechać do domu i wyprać na miejscu, natomiast to wówczas nie jest tak skuteczne jak pranie w pralni. Wiem z własnego doświadczenia.

Bankowy

Posty: 3

 
No właśnie. Ciekawa jestem, ile takie czyszczenie dywanów w Tucholi kosztuje. Mam dwa olbrzymie dywany, jakie od kilkanastu lat nie były czyszczone w sposób doświadczony. Przydałoby im się gruntowne pranie. Pewnie odzyskałyby też kolor. Odkurzanie przy psie niewiele daje, a tak to można pozbyć się nawet roztoczy i wszelkich bakterii.

seniorit5

Posty: 8

 
Dokładnie. Po takim czyszczeniu dywanów dywan odzyskuje nie tylko kolory, ale też pachnie i jest bezpieczny dla dzieciaków. Nie ma to jak porządne pranie w pralni w Świeciu. O odkurzaniu nie będę wspominać ;)

Programista

Posty: 16

 
Mam dzieci, jakie są alergikami. Nie wyobrażam sobie dywanów bez wyprania w dobrej pralni. Korzystam z usługi czyszczenia dywanów w Chojnicach i mam niesłychanie idealne zdanie o skuteczności. Dywan po powrocie z pralni zachowuje świeżość poprzez niesłychanie długo i wtedy wystarczy go tylko regularnie odkurzyć.

Ciapek

Posty: 14

 
Tutaj macie dobrą firmę, jeżeli chodzi o pranie dywanów w Grudziądzu http://www.pralniadywanow.eu. Skuteczne usługi, pracownicy pralni rzetelnie podchodzą do każdego zadania. Mieliśmy dywan z brzydkimi plamami, a teraz wygląda jak nowy.

jesika

Posty: 17

 
Pranie dywanów to idealna usługa. Ja podobnie nie wyobrażam sobie wyglądu swojego dywanu bez gruntownego czyszczenia. W Człuchowie jest kilka dobrych pralni, do jakich można zawieźć dywan lub nawet przyjeżdżają do domu, aby go zabrać. Polecam skorzystać, bo naprawdę pożądane byłoby mieć czysto w domu.

guster

Posty: 11