Proszę o pomoc odnośnie piece na pellet ?

Proszę o pomoc odnośnie piece na pellet ?

Witam. Mam zamiar wybrać coś z oferty grzejników dekoracyjnych Radeco. Może znacie jakieś sklepy w sieci, gdzie mają jakieś promocje? Z góry dziękuję.

Złoty

Posty: 10

 
A ja znowu cieszę się z niezawodności innego producenta. W sklepie też widziałem kotły gazowe De Dietrich w całkiem przystępnej cenie. Każdemu polecam tę markę.

Jacuś

Posty: 19

 
Też wam polecam drabinki łazienkowe Radeco. Mam u siebie od lat i oprócz tego, że są odporne, niezawodne, to wśród propozycji tego producenta ma się szeroki wybór. Można znaleźć dużo promocji na nie.

Mr Frog

Posty: 10

 
To doświadczone miejsce, jeśli chodzi o asortyment grzewczy http://sklepekogrzanie.pl. Miałem okazję robić u nich zakupy. Polecam, mają kotły ogrzewacze Galmet – obecnie jedne z najbardziej oszczędnych na rynku.

piet

Posty: 11

 
To świetnie słyszeć, że można tak zaoszczędzić. Nas też czeka konkretna zmiana całej instalacji grzewczej i też myśleliśmy, by zmienić na któryś z kotłów c.o. z podajnikiem. Wszystko idzie w kierunku marki Galmet, którą już wiele osób nam polecało.

audi25

Posty: 12

 
Nawet nie wiedziałam, że mają tak szeroki wybór grzejników dekoracyjnych. Bardzo spodobały mi się propozycje Radeco. Mąż też jest za, orientował się, że to to producent, który dba o wysoką jakość swoich wyrobów. Znany jest też w Europie. Grzejniki są naprawdę w dobrym stylu, nowoczesne i jak najbardziej oryginalne.

hmielus

Posty: 8

 
Mnie też pasuje ten producent :) Akurat teraz widziałem promocje na kotły na węgiel drewno Heiztechnik. Taki model co mnie interesuje wcale w tym sklepie nie wychodzi bardzo drogo.

Lalka

Posty: 23

 
Nie do końca ufam reklamom więc zawsze mam jakieś ale. Sporo czytałem o ofercie, dlatego w końcu wybrałem dobrą markę i też właśnie ją polecam. Jeśli chodzi o grzejniki dekoracyjne to najlepsze i szeroki wybór ma Radeco, dlatego ta marka rzeczywiście zasługuje na uznanie.

Joe

Posty: 27

 
Ja wybrałem do domu system pex, bo polecono mi rury wielowarstwowe Tece. Sam robiłem instalację i udało się bardzo szybko wszystko złożyć :) Polecam bo to jakościowy wyrób i marka też oczywiście.

hamllet

Posty: 16

 
Wiadomo, że konkretną kwotę trzeba wydać, ale nie warto na takim wyborze oszczędzać. Do tej pory mieliśmy stary kocioł niewiadomego pochodzenia po dziadkach w domu, strup i tyle. Odkąd zdecydowaliśmy się na zmiany w kotłowni i kupiliśmy piec na pellet biomasę Heiztechnik widać oszczędności

Kruszyn99

Posty: 18