Grzejniki elektryczne

Grzejniki elektryczne

Witam Państwa, mam w planach remont kamienicy, dość duży metraż. Od zawsze miałem problemy z ogrzewaniem nieruchomości. Szukam optymalnego sposobu ogrzewania kamienicy, najlepiej z dożywotnią, uczciwą gwarancją producenta. Jakie metody ogrzewania polecacie Państwo do kamienicy? Chętnie poznam opinie faktycznych właścicieli, ewentualnie fachowców i pasjonatów branżowych. Pozdrawiam.

edyta123

Posty: 7

 
W ogrzewaniu na podczerwień najbardziej doceniam to, że masz tutaj minimalne, nieodczuwalne przez organizm wahania temperatury. Jeszcze możesz powiązać grzejniki elektryczne z systemem fotowoltaicznym. Wtedy długoterminowo jesteś w stanie wygenerować naprawdę srogie oszczędności na ogrzewaniu.

RuFiK

Posty: 17

 
Przede wszystkim przy montażu grzejników na podczerwień nie masz do czynienia z dużymi kosztami akcesoriów dodatkowych. Koszt całej instalacji jest niższy od rozwiązań klasycznych. Warto poprosić producenta grzejników elektrycznych, aby przeanalizował właściwie ich rozkład.

Gumis

Posty: 22

 
Wiem, że ogrzewanie na podczerwień stosuje wiele sklepów, np. do wsparcia pracowników w sezonach zimowych. Masz duży komfort punktowy takiego ogrzewania, no i wpływ na ekologię. Przed inwestycją w ogrzewanie na podczerwień sprawdziłbym na twoim miejscu zabezpieczenia grzejnika elektrycznego, szczególnie przed wilgocią i przepięciami.

Acclaim

Posty: 12

 
Mam ogrzewanie elektryczne na podczerwień od polskiego producenta, infrapanel.pl. Przy okazji zostawiam namiar. Określiłem potrzeby dotyczące ogrzewania, poprosiłem o wycenę i projekt wdrożenia. Wszystko bezpłatnie u nich, a w dodatku mogłem grzejnik przetestować przez tydzień w domowych warunkach. Już po dwóch dniach wiedziałem, że to jest to. Przyznam, że człowiek przy ogrzewaniu na podczerwień zupełnie lepiej się czuje. Nie ma tego zaduchu. Montaż bezproblemowy wykonany przez ludzi od producenta. Grzejnik ładnie wykonany, bez wad technicznych. Koszty zgodne z wyliczeniami producenta, więc można sobie zerknąć na stronę bezpośrednio. Wszystko się zgadza w rzeczywistości, żadnego przekłamania.

Januszek

Posty: 6

 
Najlepiej szukać grzejników elektrycznych, które posiadają emiter promieniowania podczerwonego umieszczony na zewnątrz. W ten sposób naturalnie podnosisz wydajność ogrzewania.

Mechanik

Posty: 27

 
Po wdrożeniu grzejników elektrycznych przynajmniej wiesz zawsze, ile zapłacisz. Nie ma problemu z mierzeniem wydajności, czy skali opłat. Wiem, że wielu producentów pozwala przez pewien czas testować urządzenia w formacie bezpłatnym. Może warto sięgnąć po takie rozwiązanie?

edyta123

Posty: 13

 
Uwielbiam panele grzewcze z podczerwienią, bo masz po kilku minutach maksymalny komfort cieplny. Za takie właściwości jestem w stanie nawet dopłacić.

Klarka23

Posty: 20

 
Polecon o mi grzejnik na podczerwień przy rehabilitacji ojca i faktycznie mówił, że mu lepiej przy takim ogrzewaniu. W całym pomieszczeniach masz również do czynienia z równym rozłożeniem stref ciepła. Grzejnik też zazwyczaj nie nagrzewa się do skrajnych temperatur.

Penio

Posty: 12