obudowy kominkowe w Krakowie, jaki sklep ?

obudowy kominkowe w Krakowie, jaki sklep ?

Jak wybierać kominek grzewczy kraków żeby bardzo dobrze go dopasować do wielkości pomieszczeń, które mają być ogrzewane? W ogóle się na tym nie znam i proszę o pomoc.

Mr Frog

Posty: 3

 
Mam wkład kominkowy kraków z płaszczem wodnym i jestem zadowolony. Ogrzewam cały dom i nie wyobrażam sobie innego rozwiązania, dlatego innym też polecam.

tubbytimmy1

Posty: 7

 
Według mnie kominki grzewcze kraków wybieramy po ich mocy. Spore pomieszczenie to duża moc, jeżeli ma grzać się cały dom to płaszcz wodny jeszcze jest potrzebny. Jeśli to tylko dekoracja to moc może być o mnóstwo mniejsza, albowiem palimy tam raz na jakiś czas. Szkoda wówczas kupować coś droższego, albowiem to nie ma sensu.

NEO-MAxi34

Posty: 7

 
Zakupiłem piec kaflowy kraków i jestem bardzo zadowolony. Wygląda równie pięknie jak grzeje, wobec tego jeśli ktoś żąda funkcjonalnego pieca do domu to ten z pięknymi ozdobnymi kaflami w stu procentach będzie się do tego nadawał. Faktycznie należałoby.

Czarek

Posty: 8

 
Jeśli ktoś uważa, że piece kaflowe kraków to przeżytek to niech zerknie na http://www.kominki-krakow-kratki.pl/pl/c/Piece-kaflowe/662, a zobaczy, jakie są śliczne.

audi80

Posty: 14

 
Nie wiedziałem, jaki wybrać do swojego domu wkład kominkowy powietrzny kraków, lecz trafiłem do sklepu gdzie pracują fachowcy i mi doradzili. Teraz już wiem.

turysta00

Posty: 12