Montaż klimatyzacji śląsk, która firma ?

Montaż klimatyzacji śląsk, która firma ?

W tym roku zdecyduję się już chyba na klimatyzację do mieszkania. Chciałbym jednak porównać oferty ze śląska. Znacie jakieś ok firmy?

mikuś89

Posty: 12

 
Lepiej sięgnąć z jakiegoś profesjonalnego serwisu klimatyzacji na śląsku i dopytać. Jak przyjedzie ci do domu instalator to dopasuje projekt pod konkretne potrzeby. Pożądane byłoby zamówić usługę. Osobiście nie uważam klimatyzatorów przenośnych, jak już to tylko porządny montaż klimatyzacji w domu. Chyba nie wychodzi dużo drożej.

Smerfik

Posty: 11

 
Miałem okazję właśnie skorzystać, albowiem mieli promocję na montaż klimatyzacji, to jakiś serwis ze śląska. Natomiast nie zdecydowałem się, żałuję, albowiem jednakże taka klima w domu to komfortowe rozwiązanie. Mamy taki układ mieszkania, iż podczas upałów latem po prostu się gotujemy. Myślałem o takim przenośnym klimatyzatorze, ale tu również zdania są podzielone.

transerwis

Posty: 21

 
Zamówiliśmy z mężem montaż klimatyzacji do biura, firma była ze śląska. Bardzo dobrze wszystko nam zainstalowano. I w sumie dowiedzieliśmy się, iż niezmiernie wiele zależy od prawidłowej instalacji. Bardzo weselę się, iż nie natknęliśmy się na jakiegoś pseudofachowca, o jakich tu mowa

pawel253

Posty: 22

 
Mogę się dołączyć i też polecić tych gości, bo sam korzystałem z ich oferty. Przyjechali i montaż klimatyzacji w biurze nie trwał długo, było fachowo. Dlatego jak ktoś szuka ofert ze śląska to tutaj jest ok.

szef82

Posty: 21

 
Korzystałem z tej firmy https://ronter.pl robią profesjonalnie montaż klimatyzacji na śląsku. Współpracują z naprawdę bardzo dobrymi producentami tych urządzeń. Specjaliści wytłumaczyli mi poza tym wszystko rzetelnie o działaniu klimatyzacji.

Laleczka

Posty: 23

 
No właśnie, albowiem ja też szukałam jakiegoś dobrego serwisu od klimatyzacji na śląsku i po paru telefonach do przeróżnych firm zwątpiłam. Dobrze, iż w końcu znalazłam gościa, który rzeczywiście znał się instalacji i pomógł. U mnie była wina wadliwego montażu, więc na tę kwestie też należałoby zwracać uwagę.

Rafałek34

Posty: 25

 
Niespodzianki też miałem z pewnym serwisem klimatyzacji ze śląska. Przyszedł gość nic praktycznie nie ruszył, a kasę wziął i to nie małą, dlatego też jestem na etapie poszukiwań fachowca z prawdziwego zdarzenia.

mamamaryja

Posty: 17

 
Oferta jest jak najniezwyklej ok. U nas montaż klimatyzacji nie trwał długo :) a o to nam chodziło. To rzetelna firma ze śląska, na której można polegać też odnośnie serwisu. Serwisują też instalacje montowane poprzez różne firmy.

czesławek

Posty: 8