Czy w Krakowie jest w ogóle sklep z kominkami ?

Czy w Krakowie jest w ogóle sklep z kominkami ?

Ile kosztował was kominek taki do ogrzewania całego domu wielkości mniej więcej 100m2? Szukam kominków z montażem w Krakowie.

Michaś

Posty: 5

 
Cześć wszystkim. Mam cel kupić kominek i nie niezwykle orientuję się w kwestii zapotrzebowania na ciepło. Którym kalkulator polecacie? Może pomożecie również znaleźć dobrego sprzedawcę, jakąś znaną i cenioną firmę od wkładów kominkowych w Krakowie. Z góry dziękuję.

Pozycjoner

Posty: 24

 
Ja też szukam wkładów kominkowych powietrznych w Krakowie. Już przejrzałem chyba większość dobrych ofert, które są polecane, ale nie mogę podjąć decyzji. Jeśli znacie się na producentach, którzy rzeczywiście liczą się w tej branży, to chętnie poznam wasze opinie. Zależy mi na naprawdę sprawdzonej inwestycji.

Miki

Posty: 8

 
Ja też potrzebuję pomocy w ogarnięciu ofert kominków w Krakowie. Jest ich sporo i widzę, że coraz lepsze propozycje :D Konkretnie zależy mi na dobrym wkładzie kominkowym z płaszczem wodnym, który będzie można podłączyć do centralnego ogrzewania. Z góry wielkie dzięki.

Lalka

Posty: 21

 
Cześć wszystkim. Mam zamiar kupić kominek i nie bardzo orientuję się w kwestii zapotrzebowania na ciepło. Jakim kalkulator polecacie? Może pomożecie również znaleźć dobrego sprzedawcę, jakąś znaną i cenioną firmę od wkładów kominkowych w Krakowie. Z góry dziękuję.

Becik45

Posty: 21

 
Na pewno sprawdzę, bo nie mam zamiaru skorzystać z oferty, której nikt nie poleca lub nie ma dobrej opinii. Wasza pomoc jest dla mnie bardzo ważna, a widzę, że w kwestii kominków w Krakowie temat dość fajnie się rozwinął i mam nadzieję na dobrą ofertę, której nie będę żałował. Pozdrawiam i oczywiście bardzo dziękuję.

Winect56

Posty: 23

 
Czekam na wszelkie informacje. Mnie też interesuje montaż kominków w Krakowie. W sumie jeśli chodzi o wybór kominka i zabudowy, to poradzę sobie sam. Gorzej z wykonaniem :)

WacDEC

Posty: 16

 
Polecam tego sprzedawcę wkładów kominkowych gazowych w Krakowie http://wkladzeliwnyzuzia.pl. W sumie propozycja tej firmy dotyczy również kominków powietrznych i z płaszczem wodnym. Faktycznie niezwykle rzetelna i popularna firma, dlatego polecam, albowiem także z własnego doświadczenia.

Wertastable

Posty: 19

 
Jeśli chodzi o kominki na Stattlera, to też polecam. Nie znalazłem lepszej oferty. Naprawdę pod kątem cenowym jest tu niezmiernie okej. Poza tym sprzedają dobrej klasy wkłady kominkowe.

pawel253

Posty: 22