prywatne przedszkole wilanów, gdzie ?

prywatne przedszkole wilanów, gdzie ?

Szukam przedszkola w Miasteczku Wilanów, w którym dzieci mają dużo zajęć sportowych. Piszcie, polecajcie. Dziękuję.

marcinmg

Posty: 3

 
Mnie też zależy na przedszkolu, w którym pracują miłe panie, jakie z pasją podchodzą do własnej pracy. Szukamy placówki w Wilanowie, może być prywatna.

wujekB

Posty: 6

 
Sport to zdrowie, dlatego fajnie byłoby posłać dziecko do takiej placówki. Mam jednak obawy, czy w takim niepublicznym przedszkolu w Wilanowie nie jest zbyt dużo zajęć. Chodzi mi o to, żeby syn nie był za bardzo zmęczony. Jeśli macie jakieś doświadczenie, piszcie. Chętnie poznam wasze opinie :)

Lipa08

Posty: 9

 
Z własnego doświadczenia, a odpowiednio z posyłania maluszków do przedszkola w Miasteczku Wilanów polecam tę placówkę www.karate-kids.pl. Wyśmienite miejsce, ponieważ moje dzieci mogą tutaj korzystać z nie tylko fachowo prowadzonych zajęć sportowych, natomiast też mają super opiekę kochanych pań :)

Antekkk

Posty: 4

 
Sportowe, prywatne przedszkole w Miasteczku Wilanów to super pomysł. Mój synek byłby chyba w siódmym niebie. Troszkę obawiam się o opłaty, bowiem na pewno nie jest tanio. Jeśli możecie, to napiszcie mniej więcej, ile kosztuje takie przedszkole, oczywiście gdy dziecko chodzi przez cały miesiąc ;)

Galagda

Posty: 19

 
A nie lepiej wybrać państwowe przedszkole w Warszawie w Wilanowie? Pewnie jest dużo tańsze. W przyszłym roku będę musiała zastanowić się nad wyborem czegoś dla mojego Stasia i już teraz pomału zapoznaję się z różnymi ofertami.

Asia

Posty: 9

 
Nie mam doświadczenia z takim przedszkolem w Wilanowie, natomiast muszę przyznać, że pomysł jest niezwykle fajny. Poszukam informacji o programie i jak coś, to dam znać. Pozdrawiam.

minus56

Posty: 5

 
Pomysł ekstra, tylko ciekawa jestem, ile za taką przyjemność trzeba miesięcznie płacić. Całkiem fajne i pożyteczne zajęcia. Muszę przyznać, że coraz bardziej skłaniam się ku prywatnej placówce. Potrzebujemy jakiegoś naprawdę super przedszkola w Warszawie w Wilanowie.

Alimner56

Posty: 21

 
Widzę, że sportowy profil jest bardzo popularny :) Niedługo wracam do pracy i będziemy musieli podjąć decyzję w sprawie jakiegoś prywatnego przedszkola w Miasteczku Wilanów dla Zosi. Dobrze, że piszecie i polecacie. Z góry dziękuję za każdą opinię.

asu204

Posty: 13