Opinie, przedszkole miasteczko wilanów

Opinie, przedszkole miasteczko wilanów

Dzień dobry. Do jakiego przedszkola w Warszawie Wilanowie chodzą wasze dzieci i czy jesteście zadowoleni?

michrz

Posty: 3

 
Być może to naprawdę fajna opcja. Dzieciaki po takich zajęciach są pewnie bardzo zmęczone i dają sobie spokój z brojeniem w domu ;) Ja też będę musiała wybrać jakieś przedszkole w Miasteczku Wilanów dla swoich bliźniaków, ale to za dwa lata.

Czarek

Posty: 10

 
Dużo zajęć to w takim przedszkolu w Wilanowie same plusy. Nie mam pojęcia, gdzie poślę swojego synka, ale mam nadzieję, że uda nam się z mężem znaleźć naprawdę sprawdzona placówkę, w której będzie czuło się bezpiecznie.

Gucio

Posty: 6

 
To myśl już teraz, albowiem to poważna decyzja :) Ja sprawdzałam oferty przedszkoli już właśnie dwa lata wcześniej, żeby zorientować się, jakie prywatne przedszkole w Wilanowie jest najlepsze. Wybraliśmy profilowaną placówkę, gdzie dzieci mają mnóstwo sportowych zajęć.

gargulek

Posty: 9

 
Ja już chyba przejrzałam oferty każdego przedszkola w Warszawie Wilanowie i najchętniej posłałabym Karolę do sportowego przedszkola. Moja córcia jest taka żywiołowa, że takie zajęcia na pewno by jej się podobały. Słyszałam, że w przedszkolu mają też lekcje tańca, co też mi się niesłychanie podoba.

Zobaczy12

Posty: 19

 
Do państwowej placówki przedszkolnej niezmiernie trudno jest się dostać. Mam nadzieję jednakże, że mi się uda. Jeśli nie skazana będę na znaczny wydatek. Prywatne przedszkole w Miasteczku Wilanów nie należy do tanich :(

Fanatyk

Posty: 10

 
Nie będę się na razie stresować, bo moje maluszki mają niespełna roczek :) Ale dzięki, wiem, że o przedszkolu w Wilanowie trzeba pomyśleć trochę wcześniej.

edziu

Posty: 6

 
Super miejsce https://karatekids.eu. Jeżeli szukasz dobrego przedszkola w Miasteczku Wilanów, w którym dzieciaki mają dostęp do szerokiego wyboru zajęć sportowych, to miejsce rzeczywiście spełni Twoje oczekiwania. Polecam i pozdrawiam.

Gucio

Posty: 7

 
Jeśli chodzi o sportowe placówki przedszkolne, to szczerze polecam, bo mój synek chodził do takiego niepublicznego przedszkola w Wilanowie i chwaliłam sobie takie rozwiązanie. Nie pamiętam nawet, żeby płakał. Zawsze chciał chodzić :)

Mechanik

Posty: 10

 
Im więcej zajęć mają dzieci, tym lepiej, albowiem nie nudzą się, nie płaczą za mamą. Wiadomo, iż początki nie należą zwykle do łatwych, ale z każdym dniem jest już lepiej. Moja córka chodziła do prywatnego przedszkola w Wilanowie i bardzo prędko się przyzwyczaiła. Może wobec tego, iż w przedszkolu były mniej liczne grupy.

BrumBrum2

Posty: 23