Opinie, przedszkole wilanów

Opinie, przedszkole wilanów

Szukam prywatnego przedszkola w Miasteczku Wilanów, w którym będę miał pewność co do profesjonalnej opieki kadry?

Marys56

Posty: 6

 
Miałam podobną sytuację :( Lecz nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Stało się tak, że zapisaliśmy córkę do niepublicznego przedszkola w Wilanowie. Decyzji nie żałujemy.

Odi

Posty: 21

 
Nauczyciele w przedszkolach są najważniejsi. Bez ich opieki i poprawnego podejścia nie można mieć pewności, iż to dobre przedszkole w Wilanowie. Tak sądzę z własnego doświadczenia.

audi25

Posty: 12

 
Oj mnie też będzie czekać decyzja co do przedszkola. Nie mam na razie żadnych konkretnych planów, natomiast wiem, iż koniecznie musi to być idealne miejsce. Mam nadzieję, iż w Warszawie Wilanowie nie brakuje placówek przedszkolnych.

Grażyneczk223

Posty: 22

 
A co do prywatnego przedszkola, to jakie polecacie w Wilanowie? Mam nadzieję, że pomożecie wybrać dobre miejsce, gdzie nie będę się bała posłać synka. Jakie są wasze opinie, czym się kierować? Pomóżcie, bo to dla mnie zupełnie nowy temat, na którym się nie znam :(

Adi666

Posty: 7

 
Przy drugim dziecku było mi już zdecydowanie łatwiej podjąć decyzję co do prywatnego przedszkola w Miasteczku Wilanów. Już teraz wiem, co jest ważne i powiem wam szczerze, iż najważniejsza jest kadra nauczycieli. Bez tak dobrego wsparcia, zupełnie nici nawet z najpiękniejszej placówki.

codePerformance

Posty: 17

 
Od tamtego roku nasz synek uczęszcza do tego prywatnego przedszkola w Wilanowie karatekids.eu. Nie mamy żadnych zastrzeżeń. Poza świetną opieką polecamy to miejsce, bo dzieci mają tutaj mnóstwo zajęć sportowych, na których szczególnie nam zależało :)

Aklimer56

Posty: 17

 
Kiedyś myślałam, że mnie ten problem nie będzie dotyczył. A jednak :) Nie mam pomysłu co do przedszkola. Przejrzałam program i odwiedziłam osobiście placówki w Miasteczku Wilanów i jakoś dalej nic nie wiem :( Każda opinia i polecenia są bardzo dla mnie ważne. Wszystkim przychylnym osobom bardzo dziękuję :)

wom_ww

Posty: 14

 
Miałam już kilka doświadczeń z przedszkolami. Mam taką sobie opinię o poprzednikach. Teraz Natan chodzi do przedszkola w Warszawie w Wilanowie, które chwalę sobie z uwagi na nauczycielki.

Michaś

Posty: 9

 
W sumie najważniejsze jest, żeby dziecku się podobało. To jednak od nas zależy jako rodziców, do którego niepublicznego przedszkola w Wilanowie zapiszemy pociechę. Dla mnie ważne jest, żeby zapewniali ciekawe zajęcia i żeby można było zamówić konkretną dietę. Mój syn uczulony jest na gluten, więc szukam faktycznie sprawdzonego przedszkola.

Fanatyk

Posty: 10