Gdzie zapisać dziecko na kursy programowania ?

Gdzie zapisać dziecko na kursy programowania ?

Witam. Czy jesteście w stanie polecić mi jakieś kursy programowania dla dzieci i młodzieży?

Orange444

Posty: 13

 
Jeśli chodzi o kursy programowania dla dzieci i młodzieży w rachubę wchodzą zarówno kursy wakacyjne, jak i kursy semestralne. Obydwie możliwości cieszą się dużym uznaniem, co jest dość zrozumiałe. Zapoznajcie się z ofertą jakiejś szkoły.

Garguł12

Posty: 9

 
Myślę, że zajęcia z programowania dla dzieci i młodzieży to dobre rozwiązanie, jeśli chcecie zagospodarować w odpowiedni sposób czas swoich dzieci. Nie będziecie mieli z tym problemu przede wszystkim na terenie Warszawy.

Babeczka

Posty: 17

 
To szkoła, która prowadzi sprawdzone zajęcia z programowania dla dzieci i młodzieży: https://www.giganciprogramowania.edu.pl. Moje dziecko rozpoczęło właśnie drugi semestr u nich na terenie Katowic. Myślę, że szkoła sprosta także Waszym oczekiwaniom. Polecam! :)

Gucio

Posty: 14

 
Zdziwiło mnie to, gdy dowiedziałem się, że nauka programowania dla dzieci i młodzieży są tak dobrze dostępne w dużych miastach. W Łodzi funkcjonuje co najmniej kilka takich szkół, więc warto wziąć pod uwagę merytoryczne kryteria na etapie wyboru najlepszej placówki.

miskowiec45

Posty: 16

 
Wydaje mi się, że nauka programowania dla dzieci i młodzieży wymaga odpowiednio dużo zaangażowania. W przeciwnym wypadku efekty mogą być dosyć niezadowalające :)))

WTFurdoin

Posty: 9

 
Ciekawiło mnie to, jak wygląda nauka programowania dla dzieci i młodzieży. Gdy zapoznałem się z Waszymi spostrzeżeniami postanowiłem od razu zapisać swojego syna.

Warszawiak

Posty: 7

 
We Wrocławiu szkoła programowania dla dzieci i młodzieży jest w stanie zaproponować faktycznie niesłychanie wysoką jakość kształcenia. Z kolei wybór właściwej szkoły to zupełnie oddzielny temat. Niełatwo podjąć przemyślaną decyzję.

y-grek56

Posty: 12

 
Długo myślałem o tym, które zajęcia pozalekcyjne dla dzieci i młodzieży będą najlepsze. Całe szczęście podjąłem bardzo przemyślaną decyzję.

berry182

Posty: 17