nauka angielskiego w przedszkolu w Krakowie, kogo polecicie ?

nauka angielskiego w przedszkolu w Krakowie, kogo polecicie ?

Wiecie jak wygląda język angielski żłobek w Krakowie? Chce, aby moje dziecko od małego chodziło na profesjonalnie lekcje.

Jacuś

Posty: 1

 
Uczyć się na pewno trzeba. Musimy tylko pamiętać, aby wybierać do nauki kogoś, kto ma odpowiednie podejście. Zrazić dziecko można w łatwy sposób i wtedy już na żadne zajęcia dodatkowe nie będzie chciało się zapisać. Na pewno tego nikt z nas nie chce?

Joe

Posty: 13

 
Na pewno takie zajęcia mają sens, lecz trzeba na to mieć pieniądze i czas. My mamy z tym kłopot, albowiem w przedszkolu nie było tylu chętnych. Musiałabym dowozić dziecko dwadzieścia kilometrów do nauczycieli, a to znowu nie jest możliwe z braku czasu.

aliwertus

Posty: 2

 
Z tego, co wiem nauka angielskiego w przedszkolu w Krakowie oferowana jest przez firmę https://happystudents.pl i do nich wszyscy nas odsyłają. Wiem, że są specjalistami, dlatego nie boją się nawet bardzo trudnych zadań. W naszym przedszkolu mają super opinie.

350@

Posty: 4

 
Uczyć się na pewno trzeba. Musimy tylko pamiętać, aby wybierać do nauki kogoś, kto ma właściwe podejście. Zrazić dziecko można w prosty sposób i wówczas już na żadne zajęcia dodatkowe nie będzie chciało się zapisać. Na pewno tego nikt z nas nie chce?

alla

Posty: 4

 
Według mnie to osoby, które mają się tym zajmować powinny mieć ogromne doświadczenie. Do dzieci trzeba wiedzieć jak dotrzeć, bo to wcale nie jest łatwe zadanie.

Wielki Duch

Posty: 3

 
Zawsze wysyłamy dziecko na dodatkowe zajęcia, bo wiemy, że to w przyszłości będzie procentowało. Bez angielskiego nie da się nigdzie pojechać czy zdobyć lepszej pracy.

Lupusx

Posty: 2

 
Sam angielskiego nie miałem okazji się uczyć. Wówczas nie było to takie bezproblemowe jak dzisiaj. Wszyscy znajomi własne dzieci wysyłają albo do przedszkola gdzie jest angielski na wysokim poziomie albo organizują dodatkowe zajęcia.

opert34

Posty: 8

 
Na pewno trzeba zlecić naukę angielskiego w przedszkolu w Krakowie komuś, kto ma w tym niesłychanie duże doświadczenie. Wtedy są z tego same pozytywne efekty. Można liczyć na to, że dziecko się nie zrazi do nauki tylko będzie się ze swoimi rówieśnikami niesłychanie dobrze bawić.

izabelka

Posty: 4

 
Na pewno trzeba zlecić naukę angielskiego w przedszkolu w Krakowie komuś, kto ma w tym bardzo duże doświadczenie. Wtedy są z tego same pozytywne efekty. Można liczyć na to, że dziecko się nie zrazi do nauki tylko będzie się ze swoimi rówieśnikami bardzo dobrze bawić.

Yuri20

Posty: 7