przedszkole miasteczko wilanów, które ?

przedszkole miasteczko wilanów, które ?

Czy ktoś z was może polecić mi niepubliczne przedszkole w wilanowie? Niedługo chce wrócić do pracy i muszę córkę posłać do przedszkola.

Serduszko4

Posty: 2

 
Prywatne przedszkola miasteczko wilanów w swojej ofercie posiadają bardzo wiele ciekawych zajęć dla najmłodszych. Wystarczy wejść na stronę internetową i zobaczyć co oferują.

MaszWielkosc

Posty: 10

 
Plusy prywatnego przedszkola wilanów są takie, że otwarte są przez cały rok nie tak, jak w przypadku przedszkoli państwowych. W okresie wakacji oraz ferii zimowych organizowane są ciekawe zajęcia.

Julian

Posty: 12

 
Wybór przedszkola to jest wielki problem. Trzeba patrzeć szczególnie na lokalizację, nauczycieli oraz cenę. Trudno znaleźć takie przedszkole na wilanowie, żeby wszystkim idealnie pasowało.

Kódłaty

Posty: 19

 
Moje dziecko chodzi do przedszkola warszawa wilanów, ofertę możecie zobaczyć na stronie internetowej tutaj: www.karate-kids.pl. Wszystko mają przede wszystkim opisane.

Marko

Posty: 5

 
Mój syn chodzi do państwowego przedszkola, ale planuję przenieść go do niepublicznego przedszkola na wilanowie. W obecnej placówce wychowawczyni pozwala dzieciom robić co chcą. Widać, że w przedszkolach publicznych nauczyciele nie radzą sobie za dobrze.

henrykk

Posty: 7

 
Ja moją córkę także zapisałam do prywatnego przedszkola na wilanowie i uważam, że była to najlepsza decyzja jaką mogłam podjąć. Jest to moje pierwsze dziecko, więc jestem bardzo ostrożna i bardzo dużo wymagam.

Laleczka

Posty: 8

 
Mój syn chodzi do państwowego przedszkola, natomiast planuję przenieść go do niepublicznego przedszkola na wilanowie. W obecnej placówce wychowawczyni pozwala dzieciom robić co chcą. Widać, że w przedszkolach publicznych nauczyciele nie radzą sobie za dobrze.

czeslaww

Posty: 22

 
Na dniach otwartych w prywatnym przedszkolu wilanów, wiele można się dowiedzieć, zobaczyć jak wygląda placówka i bliżej poznać nauczycieli. Ja tak wybrałam przedszkole i zapisałam swoje dziecko do jednych z nich.

wiesław11

Posty: 14

 
Mój synek jak miał skończone prawie 3 lata, kiedy zapisaliśmy go do przedszkola miasteczko wilanów. Następnie chcieliśmy posłać go jako 4-latka do państwowego, jednak nie było miejsca.

Krzysio

Posty: 16