zajęcia pozalekcyjne dla młodzieży, oferta

zajęcia pozalekcyjne dla młodzieży, oferta

Cześć. Na jakie zajęcia dodatkowe dla młodzieży powinnam zwrócić szczególną uwagę jako rodzic? Proszę dajcie znać :-)

wieszdo87

Posty: 3

 
Moja ocena jest następująca: solidna szkoła programowania będzie w stanie nauczyć Wasze dziecko faktycznie dużo, niemniej jednak wyłącznie pod warunkiem, że będzie chciało się ono tego uczyć, a jednocześnie posiadało niezbędne predyspozycje. Znaczenie ma również podejście nauczycieli.

BrumBrum2

Posty: 23

 
Nie miałem jakiegokolwiek pomysłu, jeśli chodzi o zajęcia dla dzieci, na które mógłbym je zapisać. Przyznam szczerze, że inicjatywą wyszedł mój syn, który zaproponował, iż chciałby rozpocząć kształcenie w zakresie programowania. Teraz odnosi coraz większe sukcesy w tym zakresie. Jesteśmy bardzo zadowoleni!

labuh 

Posty: 11

 
Znakomitą propozycją zarówno dla dzieci, jak i młodzieży może być nauka programowania. Wbrew pozorom kurs nie musi wiązać się z koniecznością wydania wielkiej kwoty.

Kamil87rak1

Posty: 15

 
Miałem wątpliwości odnośnie tego, która szkoła programowania będzie w stanie zapewnić mojemu synowi zdecydowanie najwyższy poziom kształcenia. Jestem niezmiernie zadowolony, iż dzielicie się swoimi spostrzeżeniami w obrębie tego forum, bowiem w dużym stopniu to właśnie one ułatwiły mi podjęcie decyzji.

eloop

Posty: 20

 
Miałem wątpliwości odnośnie tego, która szkoła programowania będzie w stanie zagwarantować mojemu synowi zdecydowanie najwyższy poziom kształcenia. Jestem bardzo zadowolony, że dzielicie się swoimi spostrzeżeniami w obrębie tego forum, ponieważ w dużym stopniu to właśnie one ułatwiły mi podjęcie decyzji.

Oleczka1

Posty: 24

 
Niezwykle weselę się, iż mieszkamy w większym mieście, bowiem nie mogę narzekać na wybór, gdy nasz przedmiot zainteresowania stanowią zajęcia dla dzieci.

innaret

Posty: 7

 
Szukacie interesujących zajęć dodatkowych dla dzieci? Jestem pewien, iż powinniście zapoznać się przede wszystkim z ich ofertą: www.giganciprogramowania.edu.pl. Moje dziecko uczy się programowania już od dwóch lat i odnosi coraz większe sukcesy.

Deltabox84

Posty: 23

 
Mogę gorąco zarekomendować warsztaty z programowania, ponieważ mogą one stanowić wstęp do ogromnych sukcesów Waszego dziecka, jeśli okaże się, że ma ono duże predyspozycje w tym zakresie. Mam nadzieję, że tak będzie z moim synem. Pozdrawiam serdecznie.

proszek

Posty: 9