Kajaki Roztocze, znacie kogoś ?

Kajaki Roztocze, znacie kogoś ?

Czy ktoś z was był kiedyś na spływie kajakowym po Tanwi i jest w stanie powiedzieć czy faktycznie jest to dobra zabawa?

Rico

Posty: 10

 
Bardzo gorąco zachęcam Cię do tego byś brał udział w spływach kajakowych po Tanwie bowiem dostarcza to faktycznie mnóstwa radości i jest niesamowitą zabawą. Z pewnością więc docenisz fakt, iż dzięki tego typu wydarzeniom bardzo dobrze spędzisz swój wolny czas.

Robuś

Posty: 14

 
Sam już wielokrotnie pływałem na kajakach po Tanwie i zdecydowanie polecam Ci tę rzekę na początek. Widoki podczas pływania są naprawdę przepiękne i z pewnością będziesz wspominał je przez długi czas.

Joe

Posty: 24

 
Warto posiadać podstawowe umiejętności pływania podczas spływu kajakowego ale nie jest to konieczne. W razie wypadnięcia z kajaka masz oczywiście kamizelkę dzięki której nie utoniesz i poradzisz sobie na wodzie. Twoje obawy są więc mocno przesadzone.

tigra32

Posty: 11

 
Jeżeli chodzi o spływ kajakowy po Tanwie to godna polecenia jest firma: http://www.splywytanew.pl, wiele razy brałem udział w spływach organizowanych przez tę firmę i bardzo je polecam.

pawel253

Posty: 8

 
Niewątpliwie, że na każdym spływie kajakowym pozyskasz przeszkolenie na temat tego jak pływać. Spływ ma być dla Ciebie przede wszystkim zabawą a więc musisz otrzymać odpowiednie przeszkolenie aby sobie poradzić.

DILelektronika

Posty: 22

 
Jeśli będziesz przestrzegał wszystkich zasad, które zostaną Ci wcześniej przedstawione to podczas spływu po Tanwie nic Ci się nie stanie. Zasady są natomiast niesłychanie proste i nie powinieneś mieć kompletnie żadnego problemu ze zrozumieniem ich ani zapamiętaniem. Nie musisz się więc bać o to, iż cokolwiek Ci się stanie.

wiesław11

Posty: 14

 
Jeżeli na spływie po Tanwie będziesz pierwszy raz to wystarczy, że o tym powiesz a zostaniesz poinstruowany na temat wszystkich zasad i tego jak pływać.

Namo

Posty: 12

 
Jeśli wraz ze swoją rodziną macie czas na to aby razem udać się na spływ to z pewnością będzie to idealne wyjście aby miło spędzić czas. Podczas tego typu spływu na pewno nie będziecie się nudzić. Poznacie również bardzo mnóstwo innych ludzi z którymi będziecie mogli bez żadnego problemu porozmawiać. Będziecie więc bawić się faktycznie świetnie.

Polaczek90

Posty: 19